Hoolitsedes Sinu aiaruumi eest ja otsides parimaid lahendusi, aitab meie aiahooldusmeeskond Sul oma kinnisvarast maksimumi võtta.

Kaunis aed vajab pidevat hoolt. Mitte kõigil ei ole piisavalt aega ja kõiki vajalikke tööriistu aia eest hoolitsemiseks. 

Meie meeskond hoolitseb kõigi Sinu aia vajaduste eest, et nii aed kui ka krunt näeks välja kaunis ja atraktiivne.

Meie pakutavad aiahooldusteenused:

1.Puude ja põõsaste kujunduslõikus

2. Viljapuude ja -põõsaste hooldus/kujunduslõikus

3.Hekkide pügamine

4.Istutusalade hooldus

5.Väetamine

6.Muru niitmine

7. Kastmine

Küsi tasuta pakkumist aiahoolduse üksikosale või aiahooldusplaanile.

Kevadine aiakoristus

aiahooldusTäpselt samamoodi, nagu teete oma maja kevadise puhastuse, et seda pärast talvehooaega värskendada, läheneb meie aednike meeskond teie aiale sarnaselt, et see Eesti soojemateks kuudeks uuesti vormi saada. Pakume mitmesuguseid aiahooldusteenuseid, et tagada teie aia õitseng algavaks uueks hooajaks.

Kevad on parim aeg istutamiseks, väetamiseks, paljude põõsaste noorenduslõikusteks ja multšimiseks, et piirata umbrohu vohamist ja säilitamaks niiskust mullas tulevaseks kuumaks hooajaks.

 

Suvine aiahooldus

aiahooldusHea ettevalmistus on teie aia jaoks suve üleelamiseks ülioluline. Et nautida oma ainulaadset aeda kogu hooaja jooksul, saab meie meeskond koostada teile plaanipärase aiahooldusplaani, et tagada teie muru ja aia eest hoolitsemine kogu suve jooksul.

Suvi on parim aeg hekkide pügamiseks, (kuna kõik kasvab suvel väga kiiresti), muruhoolduseks ja multšimiseks.

Sügisene aiakorrastus

Valmistumine talveks